Haberler

Fiat Fiorino Makyajlandı

2016 Fiat Fiorino

2016 Fiat Fiorino

Fiat’ın en küçük ticari araç modeli olan ve ülkemizde Tofaş tarafından üretimi gerçekleştirilen Fiorino, 2016 yılı için makyajlandı. 2007 yılında satışa sunulan Fiorino, 9 yıl içerisinde 370.000 adetten fazla satış rakamına ulaştı. Bu yeni makyaj operasyonu ile beraber yüzü gençleşen Fiorino, Euro 6 egzoz emisyonu normlarına da uygun hale getirilmiş.

Dış tasarımında sadece ön panjur, farlar ve ön tamponu yenilenen Fiorino, yeni jant ve jant kapağı seçeneklerine kavuşmuş. Aracın iç mekanında ise, yenilenen direksiyon simidi, yenilenen vites topuzu ve ön konsolun üstündenki dokunmatik bilgi ekranı yenilik olarak göze çarpıyor.

2016 Fiat Fiorino

Gelelim Yeni Fiorino’nun kaputunun altındaki yeniliklere. Artık Euro 6 egzoz emisyonu normlarını karşılayacak olan Fiorino, 77 HP’lik 1.4 lt benzinli ve 80 ile 95 HP güç aralığındaki iki adet 1.3 lt dizel motor seçeneklerine sahip. Motor ve şanzıman seçeneklerine bağlı olarak yüzde 14 daha ekonomik hale getirilen yeni Fiorino, nisan ayı sonunda Avrupa’da satışa sunulacak. Fiorino’da yer alan 1.3 litrelik MultiJet II dizel ünitelerin 100 kilometrede 3.8 litre yakıt tüketeceği açıklanan bilgiler arasında.

Yorum Yaz